تبلیغات
نیلوفر آبی - درباره ی من
در بازدید

فهم شما از حقیقت پیرامون بستگی به میزان دانش شما از جهان هستی دارد، نه به باور هایتان.

متولد اردیبهشت 1368، در بهشت ایران یعنی مازندران و فعلاً کارشناس بهداشت حرفه ای هستم ولی... تخصصم چیز دیگه س، یعنی طراح گرافیک کامپیوتری هم هستم و در زمینه طراحی وب هم دستی بر آتش دارم ، این وبلاگ هم بیان هر نوعی از لحظه ها، حس ها، اتفاق ها، تجربه ها و علاقه های من در زندگی هست... تا حدی که قابل اشتراک گذاشتن باشه...

بازدید امروز
بازدید دیروز
بازدید ماه گذشته
بازدید کل
آخرین آپدیت :

پونیشا :: نیروی کار مجازی
درود برشما

اسم من "مجتبا" است. 
متولد 24 اردیبهشت سال 1368 هستم.
فارغ التحصیل یکی از رشته های علوم پزشکی.
متولد شهرستان بهشهر و در استان مازندارنم. به اعتقاد من طبیعت استان مازندران و مخصوصاً بهشهر یکی از زیباترین طبیعت های کره ی زمینه.

تعریف کردن از خودم 
- من از دوران ابتدایی زندگیم علاقه ی زیبای به نقاشی و طراحی داشتم، و این باعث شد تا از همون زمان تا حالا به سمت گرافیک برم، در زمینه ی گرافیک تونستم راهمو به هر زحمتی که بود باز کنم و البته تجاربی تجاری هم به دست بیارم. عمده ی فعالیت هام، طراحی های کامپیوتریه، مثه طراحی لوگو، طراحی صفحات وب، صفحه ارایی مجلات، طراحی پوستر، کارت ویزیت و... بوده.
- اما به دیگر شاخه های هنری هم بسیار علاقمند و در اونا به اندازه نوک سوزنی مستعدم. عاشق موسیقی ام، تو این زمینه هم کمی به صورت بداهه کار کردم اما به موفقیت های گرافیکیم نرسیدم. خوب یا بد این کارارو با استعدادی که دارم انجام میدم و هیچ اموزش آکادمیکی در هیچ موردی نداشتم. ساخت موسیقی رو با نرم افزار های حرفه ای موسیقی مانند "اف ال استدیو" انجام میدادم. چن نمونه از آهنگهایی که ساختمو می تونین از همین وبلاگ دانلود کنین. 
نمونه آهنگم رو از ایینجا دانلود کنین.
- شدیداً به طراحی وب و کد نویسی HTML, CSS و ... علاقمندم. و چندین پوسته ی وب سایت و وبلاگ از جمله قالب همین وبلاگ رو طراحی کردم. راجبه وبلاگم
راستش رو اگه بخواهید من سال 1387 بود که اولین وبلاگ رسمی خودم رو درست کردم. اون موقع زیاد با دنیای اینترنت آشنا نبودم، به مرور و با گذشت زمان میهن بلاگ رو خونه ی دوم نوشته هام قرار دادم. و اسم این وبلاگ رو هم به کمک برادرم انتخاب کردم. نیلوفر آبی اسمی زیبا و کاملاً ایرانیه با یک خروار نماد و سمبل در توشه ای که با خودش داره زیبایی اسمش رو دو چندان می کنه!
وبلاگ نیلوفر آبی در خیلی زمینه ها به من کمک کرد و چیزهای زیادی بهم یاد داد.
شاید برای روزهای اول هدف از این وبلاگ فقط و فقط داشتن یه جایی برای حرف زدن بود ولی حالا به یک کارخونه ی پرورش استعداد برای من تبدیل شده. همین نیلوفر آبی در خیلی از زمینه ها کمک رس من بوده!
شما می تونین در این وبلاگ هم نوشته های شخصی من رو بخونین و هم در مورد مطالب دیگه ای اطلاعات کسب کنین.
من به دانش طبیعی مخصوصاً اختر-فیزیک، ستاره شناسی، هنر هایی مثل گرافیک و موسیقی، پزشکی و کامپیوتر علاقمندم برای همین هستش که بیشتر موضوعات وبلاگ پیرامون همین چیزا می گرده! و در مورد هرچیزیه که من بهش فکر میکنم و یا علاقه دارم.


 به سوی آینده
نمی دونم این وبلاگ تا کی مهمون حرفهای من می مونه! اما هرچی که باشه برام مثل خونه ی دله که صمیمانه حرفهای دلم رو توش زدم. به زیبایی قالب وبلاگم خیلی اهمیت می دم چون میتونه اثر مثبتی در حضور بیشتر شما در این وبلاگ داشته باشه. امیدوارم در آینده هم بتونم این وبلاگ رو سرپا نگه دارم.
همه ی بازدیدکننده ها مهمون این خونه هستن و امیدوارم که اگه کمبودی توش بوده به بزرگواری خودشون ببخشن! ماییم و این یدونه وبلاگ ! رفیق تمام اوقات تنهایی!

متشکرم که حوصله کردین و در مورد من و وبلاگم بیشتر خوندین!

 
مجتبا! 6 شهریور 1389 | شنبه